
Електроплита настільна від мережі DOMOTEC MS-5811 1500 Вт, Кухонна плита електро для кухні AC-20
524 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4d9e47px9
+380 (93) 743-47-99
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
⚡ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🚀 Електроплита настільна від мережі DOMOTEC MS-5811 1500 Вт, Кухонна плита електро для кухні AC-20
⚡ Працездатність електроплити Domotec MS-5811 1500W регулюється за допомогою механічного перемикача. Має одну конфорку зі спіральним нагрівальним елементом.
⚡ Ніжки не ковзають поверхнею – вони прогумовані, завдяки чому ви з комфортом зможете експлуатувати цей прилад.
⚡ У приладу зручне, інтуїтивно зрозуміле керування. Приємний, стильний дизайн.
⚡ Характеристики електроплити:
- ☑️ Діаметр конфорки: 155 мм;
- ☑️ Потужність конфорки: 1500 Вт;
- ☑️ Компактна, не займе багато місця;
- ☑️ Покриття робочої поверхні: емаль;
- ☑️ Кількість режимів: 5;
- ☑️ Кількість конфорок: 1;
- ☑️ Прогумовані ніжки;
- ☑️ Світлова індикація роботи;
- ☑️ Управління: механічне;
- ☑️ Зручний перемикач з 5-ма температурними режимами;
- ☑️ Надійне покриття, зручне для чищення;
- ☑️ Потужний спіральний нагрівальний елемент;
- ☑️ Вага: 1.2 кг;
- ☑️ Регульований термостат;
- ☑️ Діаметр нагрівальної платформи: 155 мм;
- ☑️ Харчування: 220V;
- ☑️ Розмір коробки: 215 x 215 x 60 мм.
⚡ Комплектація:
- ☑️ Електропліта.


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Сірий |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 1 |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.2 кг г |
| Висота | 60 мм |
| Товар | Електрична настільна плита DOMOTEC, настільна плита для готування Кухонна для маленької кухні AC-20 |
| Ширина | 215 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 524 ₴








