
Портативна ручна машинка для стрижки волосся Shuke SK-8017, Машинка для різних стрижок акумуляторна ZY-92
314 ₴
- Немає в наявності
- Код: 29222jc
+380 (93) 743-47-99
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
📌 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

📣 Портативна ручна машинка для стрижки волосся Shuke SK-8017, Машинка для різних стрижок акумуляторна ZY-92
📌 Професійна машина для окантування SK 8017 машинка на акумуляторі, призначена для стрижки волосся, бороди, а також для моделювання бороди і стрижки.
📌 Працює від літієвої батареї ємність якої -1200 мАч.
📌 Час повної зарядки складає 3 години, а час безперервної роботи – 300 хвилин.
📌 Завдяки гострому лезу використання даної машинки безпечне безпечне і не пошкоджує шкіру. У процесі роботи не створює шуму. Виконаний із міцних матеріалів та має цікавий дизайн.
📌 Характеристики:
- 🔸 К-ть насадок: 4;
- 🔸 Час заряджання: 3 год;
- 🔸 Потужність заряджання: 3,7 Вт;
- 🔸 Напруга: 3,7 В;
- 🔸 Термін роботи: 300 хв.
📌 Комплектація:
📌
- 🔸 USB кабель для заряджання.
- 🔸 масло,
- 🔸 окантувальна машинка SK 8017,
- 🔸 щітка для чищення,
- 🔸 4 насадки для волосся ( 1,5 мм, 2 мм, 3 мм, 4мм)


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 4 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Виробник | Shuke |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Водонепроникний тример для стриження Shuke, Тример для стриження акумуляторний професійний ZY-92 |
| Колір корпусу | Золотистий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 314 ₴









