
Портативна електрична електроплита Suntera DP-1915 2 кВт, Кухонна плита для маленької кухні AF-17
734 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7r46we332
+380 (93) 743-47-99
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🔹 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇
🛡️ Портативна електрична електроплита Suntera DP-1915 2 кВт, Кухонна плита для маленької кухні AF-17
- ➕ Країна-виробник товару Китай
- ➕ Кількість конфорок 2
- ➕ Потужність плити, кВт 2
- ➕ Тип керування Поворотні перемикачі
- ➕ Тип Електрична
- ➕ Додаткові характеристики Для дому

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Suntera |
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.2 кг г |
| Висота | 60 мм |
| Товар | Настільна електрична плита на 2 дві конфорки Suntera DP-1915 2 кВт, Настільна плити для кухні AF-17 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 734 ₴




