
Фрезер для манікюру, Фрезер для домашнього використання Апаратні інструменти манікюру EA-25
786 ₴
- Немає в наявності
- Код: 3ltqm26652
+380 (93) 743-47-99
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
🛡️ Фрезер для манікюру, Фрезер для домашнього використання Апаратні інструменти манікюру EA-25
🛠️ Фрезер для манікюру Nail Drill ZS-601 PRO Чорний – ідеально підходить для апаратного манікюру та педикюру, в салоні та вдома.
🛠️ Має високу потужність 45 Ватт та швидкість від 5 до 35 тисяч об/хв. Приємна особливість цієї моделі: працює тихо, без вібрації.
🛠️ Ручка має систему охолодження, що дозволяє працювати тривалий час із комфортом.
🛠️ Має функцію реверсу. Блок виконаний у чорному кольорі, на фронтальній панелі розташовується ручка керування швидкістю, перемикання реверсу та кнопка вкл/викл.
🛠️ Nail Drill ZS-601 PRO має запобіжник від перевантажень.
🛠️ Напруга: 220-240В, 50Гц
🛠️ До комплекту входить:
- 🔸 набір з 6 фрез;
- 🔸 блок живлення;
- 🔸 Підставка для ручки;
- 🔸 Зручна ручка-мікродвигун з охолодженням;
🛠️ Коротка інструкція щодо використання даної моделі Фрезера:
- 🔸 Важливий момент: перемикання в реверс, здійснюємо у вимкненому стані.
- 🔸 Вставляємо фрезу (насадку) в ручку-мікромотор, без неї не вмикаємо.
- 🔸 При необхідності підключаємо педаль для роботи в ножному режимі.
- 🔸 Підключаємо ручку до блока живлення.



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.59 кг |
| Вид апарату | Манікюрний |
| Вид товару | Фрезер для манікюру/педикюру |
| Кількість насадок | 6 шт. |
| Максимальна швидкість обертання | 35000 об/хв |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 45 Вт |
| Особливості | Реверс |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Потужний фрезер для педикюру фрезера для манікюру DM-11-1 Машинка апаратного манікюру педикюру EA-25 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 786 ₴









