
Портативна переносна плита RAF 8010A 1000 Вт, Портативна електрична електроплита, Електро електроплити JF-39
419 ₴
- Немає в наявності
- Код: nk6824nd2k
🔎 Портативна переносна плита RAF 8010A 1000 Вт, Портативна електрична електроплита, Електро електроплити JF-39
🎯 Не у кожного є можливість та необхідність встановлення повноцінної плити. Для економії місця, електроенергії та бюджету можна придбати невелику плиту без духовки. Така плита стане чудовим рішенням для літнього дачного будинку. За допомогою такого компактного кухонного приладу, як RAF – 8010A , ви зможете запросто приготувати собі їжу на поточний день.
🎯 >
🎯 Плиту RAF – 8010A можна легко транспортувати в будь-яке відповідне місце, адже її працездатність залежить виключно від наявності мережі електроживлення . Плита має одну конфорку, зі спіральним нагрівальним елементом. Регулювати працездатність плити можна за допомогою механічного перемикача.
🎯 Емалеве біле покриття плити RAF – 8010A додає їй привабливості в очах тих користувачів, які надають перевагу класичному оформленню побутових приладів.
🎯 Характеристики:
- 🔸 Кількість конфорок: 1;
- 🔸 Харчування: 220V;
- 🔸 Діаметр нагрівальної платформи: 155 мм
- 🔸 Розмір плити 210x210x40 мм
- 🔸 Розмір коробки 255x225x 60 мм.
- 🔸 Прогумовані ніжки;
- 🔸 Потужність конфорки: 1000 Вт;
- 🔸 Покриття робочої поверхні: емаль;
- 🔸 Надійне покриття, зручне для чищення;
- 🔸 Світловий індикатор (увімкнення/вимкнення);
- 🔸 Управління: механічне;
- 🔸 Вага: 1,2 кг;
- 🔸 Кількість режимів: 5;
🎯 Комплектація:
🎯 * Електроплита RAF 8010
* Заводська упаковка
🎯 Характеристики:
- 🔸 Колір корпусу – Білий
- 🔸 Кількість електричних конфорок – 1
- 🔸 Стан – Новий
- 🔸 Ширина – 210мм
- 🔸 Варкова поверхня – електрична
- 🔸 Тип управління – Механічне
- 🔸 Розташування конфорок – квадрат
- 🔸 Загальна кількість конфорок – 1
- 🔸 Покриття корпусу – емалева фарба
- 🔸 Висота – 40мм
- 🔸 Вага – 1,2кг
- 🔸 Кількість режимів роботи – 5
- 🔸 Глибина – 210мм
- 🔸 Вигляд плити – Настільна
- 🔸 Споживана потужність – 1000Вт
- 🔸 Покриття варильної поверхні – емаль




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAF |
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 1 |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.2 кг г |
| Висота | 60 мм |
| Товар | Настільна плита для кухні RAF, Плита для готування страв Плита шанувальників готувати JF-39 |
| Ширина | 215 мм |
- Ціна: 419 ₴









