
Професійна машинка для стрижки з насадками, Професійна машинка для стрижки волосся голови EO-97
524 ₴
- Немає в наявності
- Код: 32xow23w9
+380 (93) 743-47-99
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
✨ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🏆 Професійна машинка для стрижки з насадками, Професійна машинка для стрижки волосся голови EO-97
✨ Надійна та якісна машинка для стрижки волосся Gemei GM 807 допоможе створити стрижку Вашої мрії. Ця функціональна машинка буде корисна як перукарю-професіоналу, так і тим, хто воліє стригтися вдома, не звертаючись до салонів.
✨ Завдяки зручності у використанні, машинка для стрижки волосся Gemei GM 807 стане просто незамінною у повсякденному житті. А ваші улюблені чоловіки завжди матимуть доглянутий вигляд.
✨ Ця машинка має надійні леза з нержавіючої сталі. Корпус виглядає привабливо та зручно розміщується в руці.
✨ Характеристики:
- ➕ Потужність: 50/60 Гц, 9 Вт
- ➕ Ергономічний, легкий та компактний дизайн
- ➕ Тип чищення: сухий
- ➕ Живлення: мережа 220В
- ➕ Ножі: нержавіюча сталь, шириною 46 мм
✨ Комплектація:
- ➕ Наявність захисної кришки для різальних лез
- ➕ Коробка
- ➕ Інструкція
- ➕ Ножиці
- ➕ гребінець
- ➕ 4 знімні насадки: 3 мм, 6 мм, 9 мм і 12 мм
- ➕ Щітка для чищення
- ➕ Машинка для стрижки


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Товар | Професійна машинка для волосся Gemei, Набір для видалення волосся із зарядним пристроєм EO-97 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 524 ₴









