📣 Масажер для тіла, рук та ніг Dolphin Дельфін. Колір: червоний IZ-93
📌 Масаж всього тіла якісно та без витрат можливо. Інфрачервоний масажер Дельфін із різними насадками.
📌 Масажер Infrared Massager Dolphin зручної форми. Самостійно можна високо класно зробити собі масаж спини, рук, стегон, шийно-комірцевої зони, сідниць, ніг і ступнів.
📌 За допомогою масажера Дельфін можна тонізувати м’язи, розщеплювати жири, а також покращувати обмін речовин.
📌 Вбудована функція інфрачервоного прогріву розширює судини та вирівнює шкіру. Завдяки інфрачервоним променям, швидше загоюються післяопераційні рани, заспокоюється нервова система і знімається стрес.
📌 У комплекті ручного масажу:
- ☑️ пальчикова призначена для точкового масажу.
- ☑️ кругла насадка (виконується загальнозміцнюючий масаж)
- ☑️ гольчаста насадка (інтенсивніший масаж)
📌 Параметри масажера Дельфін Infrared Massager Dolphin:
- ☑️ Періодичність: 2600-3200 обертань за хвилину
- ☑️ Частота: 50-60Гц
- ☑️ Кількість насадок-3шт.
- ☑️ Потужність: 28W
- ☑️ Напруга: 200-240V



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 3 |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функціональність масажера | Вібраційний масаж |
| Колір корпусу | Червоний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 38 см |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Товар | Масажер для тіла, рук і ніг Dolphin Дельфін. Колір: червоний IZ-93 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 524 ₴










