🔎 Ручний міксер RAF R-6629 Кухонний 5 швидкостей 800Вт CA-21
🎯 Кухонний електричний міксер RAF R-6629 просто незамінний на вашій кухні. Він простий у роботі, але при цьому багатофункціональний. Прилад здатний збити продукт до будь-якої консистенції. Швидкість та якість змішування інгредієнтів залежить від потужності пристрою. При такій потужності ви зможете досить швидко приготувати крем або замісити тісто, налаштувавши пристрій на задану швидкість. Міксер RAF R-6629 має 5 режимів швидкостей. Також є режим «Турбо», що збиває дуже швидко. Для зручності виконання різних функцій є два види насадок – віночки для збивання та гаки для тіста. Змінити їх можна простим натисканням кнопки.
🎯 Режими роботи:
- ⭐ 3-4 : Для змішування тортів, пудингів. Для використання гачків при змішуванні тіста або більш важких тістечок.
- ⭐ 1-2 : Для змішування сухих компонентів з рідинами, складання збитих яєчних білків і вершків у суміші, перемішування гравій, соусів та овочів-овочів.
- ⭐ 5 : Для збивання крему, яєчних білків або цілих яєць.
🎯 Характеристики:
- ⭐ Тип управління: Ручне
- ⭐ Виробник: RAF
- ⭐ Кількість установок швидкостей: 5
- ⭐ Модель: R-6629
- ⭐ Країна виробник: Китай
- ⭐ Тиха робота
- ⭐ Кнопка для зручного зняття та зняття насадок
- ⭐ Призначення: Універсальне
🎯 Комплектація:
- ⭐ Міксер
- ⭐ Гаки для тіста
- ⭐ Інструкція
- ⭐ Упаковка
- ⭐ Віночки для збивання



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAF |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 4 |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим Турбо | Так |
| Стан | Новий |
| Тип міксера | Ручний |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 185 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Товар | Ручний міксер RAF R-6629 Кухонний 5 швидкостей 800 Вт CA-21 |
| Ширина | 95 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴




