
Фрезер для нігтів манікюру педикюру, Фрезер для манікюру для початківців Стартовий LO-32
240 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5312nb2s1
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
💎 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


🔎 Фрезер для нігтів манікюру педикюру, Фрезер для манікюру для початківців Стартовий LO-32
💎 Манікюрний набір Salon Nails заощадити час та гроші на візити до манікюрних салонів і без усіляких зусиль з вашого боку, допоможе Вам створити нігті досконалої форми. Тепер кожен може собі дозволити, сидячи вдома перед телевізором у будь-який зручний час, приділити час для себе завдяки цій шліфувальній машинці.
💎 Фрезер має високу швидкість обертання та достатньої потужності, як для обробки жорстких акрилових нігтів, так і власних нігтів. У той же час досить м’який для обробки кутикули та полірування нігтів. 5 насадок у комплекті дозволяють робити найпоширеніші операції. Легко вставляються в апарат.
💎 Область застосування Salon Nails:
- ✅ для видалення кутикули;
- ✅ для тонкого шліфування;
- ✅ для видалення мозолів та огрубілої шкіри;
- ✅ для обробки краю нігтя;
- ✅ для фінішного шліфування.
- ✅ для шліфування;
- ✅ для чищення під нігтями;
💎 Особливості:
💎 Цей набір для домашнього манікюру та педикюру включає 6 насадок, які допоможуть: полірувати, надавати форму і підпилювати ваші нігті!
💎 Перезарядний та бездротовий: цей пристрій має налаштування прямого та зворотного ходу, режими низького та високого енергоспоживання, а також світлодіодну лампу для підсвічування нігтя.
💎 Зробіть безпечний та гігієнічний манікюр у безпеці у себе вдома
💎 Характеристики:
- ✅ Час автономної роботи: до 60 хв
- ✅ Тип пристрою: прилад для догляду за нігтями
- ✅ Обертання: в обидві сторони
- ✅ У комплекті: 5 насадок, кабель зарядки, посібник користувача
- ✅ Країна-виробник: Китай
- ✅ Час підзарядки: близько 3 годин
- ✅ Підсвічування: передбачено
- ✅ Заряджання: кабель USB
- ✅ Кількість швидкостей: 4
- ✅ Упаковка: коробка
- ✅ Мета використання: манікюр, педикюр
- ✅ Вигляд: портативний


| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.1 кг |
| Вид апарату | Манікюрний |
| Вид товару | Фрезер для манікюру/педикюру |
| Кількість насадок | 5 шт. |
| Максимальна швидкість обертання | 2000 об/хв |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 2 Вт |
| Особливості | Реверс |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товар | Фреза для зняття гель-лаку, Фрезер для педикюру, Фрейзер машинка — гарний фрезер манікюру дому LO-32 |
- Ціна: 240 ₴






