
Машинка для стрижки волосся з універсальним живленням, Електромашинка для волосся CH-86
786 ₴
- Немає в наявності
- Код: 31lj7s6y6l
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🔹 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

📣 Машинка для стрижки волосся з універсальним живленням, Електромашинка для волосся CH-86
🔹 З машинкою Kemei KM 600 11 в 1 неохайна щетина стане доглянутою та стильною – достатньо лише одного руху руки. Ця машина однозначно стане незамінною річчю кожного чоловіка. Якщо Ви досі думаєте, чи варто його купувати, то відкиньте сміливо сумніви та оформлюйте замовлення, адже в даному наборі є все, що необхідно для охайності чоловіка. Безперечні переваги та приємна вартість зробили цю бритву бестселером продажів на світовому ринку.
🔹 Набір для стрижки волосся Kemei, є універсальною машинкою для стрижки з 11 насадками. Дві насадки для стрижки ширини, насадки регулювання довжини 3-12 мм, триммер для носа, дизайнерський триммер, вузький триммер, сіткова бритва, насадка 3-4,5 мм. Леза з нержавіючої сталі, вбудований акумулятор та індикатор заряду. Відмінний набір на всі випадки життя замість кількох приладів Вам достатньо мати один такий.
🔹 Характеристики:
- • Заряджається від мережі 220В;
- • Працює триммер від акумулятора;;
- • Час заряджання акумулятора – 8 годин.
🔹
- • Потужність – 5W;
🔹 Комплектація:
- • Бритва.
- • Тример для тіла;
- • Тример для носа та вух;
- • Насадки для стрижки (3мм, 6мм, 9мм, 12мм);
- • Тример для бороди;
- • Вузький триммер для малюнків;


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kemei |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 10 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Хатні машинки для стриження, бездротова акумуляторна машинка для стриження волосся CH-86 |
- Ціна: 786 ₴









