
Водонепроникний ліхтар, Ліхтар ручний гарний, Гарний для полювання Ліхтарик поліцейський RZ-30
564 ₴
- Немає в наявності
- Код: zyn8a4622
+380 (93) 743-47-99
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
⚡ Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🛡️ Водонепроникний ліхтар, Ліхтар ручний гарний, Гарний для полювання Ліхтарик поліцейський RZ-30
⚡ Водонепроникний світлодіодний ліхтарик – незамінна на сьогодні річ у кожному будинку. Корпус ручного ліхтарика – пластиковий.
- 🔹 Метод заряджання: швидке заряджання через USB
- 🔹 Ліхтар поставляється із зарядними пристроями та проводами.
- 🔹 Діапазон: ≈ 500 метрів
- 🔹 В комплект входить зарядний пристрій microUSB.
- 🔹 Ємність акумулятора: 1200 мАч
🛡️ Розмір: 15*9,5*5,5 см


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Police |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cпособи заряджання | От USB |
| Тип | Ручні |
| Захищеність | Протиударні |
| Кількість світлодіодів | 1 |
| Наявність запобіжника | Да |
| Розміри | 170х34х28 мм |
| Відстань між електродами | 8 мм |
| Тип | Ліхтарі |
| Товар | Світлодіодний ліхтарик BL-X510-4LED+COB, Ліхтар акумуляторний світлодіодний потужний, Потужний ручний ліхтарик RZ-30 |
| Товщина пробою | 35 мм |
| Форм-фактор | Ліхтар |
| Елементи живлення | Вбудований акумулятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 564 ₴









