
Плита кухонна переносна, Електронна плита, Електроплита для кухні, Електроплита для кухні HS-60
734 ₴
- Немає в наявності
- Код: o2p1l3s3k2
+380 (93) 743-47-99
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
📝 Плита кухонна переносна, Електронна плита, Електроплита для кухні, Електроплита для кухні HS-60
💡 Електроплита одноконфоркова RAF 8005. Дискова нержавіюча сталь. Електроплита RAF 8005 це економний та малогабаритний пристрій, оснащений одним малопотужним нагрівачем, потужністю 1500Вт. із регульованим термостатом. Покриття робочої поверхні з нержавіючої сталі. Якщо у вас небагато місця на кухні, то RAF 8005 стане незамінним помічником на вашій кухні або будь-якому іншому місці. А завдяки легкій вазі її можна взяти з собою на дачу. Живлення від мережі 220В. Порадуйте корисними та смачними стравами своїх рідних та близьких, тепер на вашій кухні стане більше вільного місця.
💡 Переваги:
- 🔘 Мережевий індикатор роботи світиться під час роботи.
- 🔘 За допомогою такого компактного кухонного приладу, як RAF 8005, ви зможете легко приготувати собі їжу на поточний день.
- 🔘 Маленька, компактна та дуже практична плита підійде для розігріву та приготування їжі в побутових умовах.
- 🔘 Така плита стане чудовим рішенням для літнього дачного будинку.
- 🔘 Ніжки з прогумованою основою забезпечують хорошу стійкість на поверхні.
- 🔘 Плита має одну дискову електричну конфорку із закритим типом нагрівального елемента.
- 🔘 Споживана потужність 1500 Вт, регулювання якої здійснюється терморегулятором на передній частині корпусу.
- 🔘 Не в кожного є можливість і необхідність встановлення повноцінної плити.Для економії місця, електроенергії та бюджету можна придбати невелику плиту без духовки.
- 🔘 Плита має захист від перегріву.
💡 Характеристика:
- 🔘 Терморегулятор
- 🔘 Кількість конфорок 1
- 🔘 Поворотний механічний перемикач
- 🔘 Світловий індикатор роботи,
- 🔘 Матеріал нержавіюча сталь
- 🔘 Максимальна потужність 1500 Вт




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAF |
| Країна виробник | Китай |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Сірий |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 1 |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Функція автовідключення | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.2 кг г |
| Висота | 60 мм |
| Товар | Переносна настільна електроплита RAF 8005 1500 Вт, Ел плита електроплита настільна одноконфоркова HS-60 |
| Ширина | 215 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 734 ₴









