
Домашні машинки для стрижки VGR V-229, Чоловічий набір для стрижки волосся акумуляторний UF-24
419 ₴
- Немає в наявності
- Код: 55742fzqf
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
💡 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇


🔝 Домашні машинки для стрижки VGR V-229, Чоловічий набір для стрижки волосся акумуляторний UF-24
💡 Машинка для стрижки волосся VGR V-229 триммер для бороди і вусів – виконана в стильному, елегантному дизайні з високоякісних матеріалів. Машинка для стрижки волосся дуже проста у використанні, в комплекті є всі необхідні насадки для ідеальної стрижки.
💡 Професійна машинка для стрижки волосся VGR V-229 відрізняється своєю легкістю і компактністю, практично не відчувається в руці. Працює від акумулятора, що дозволяє комфортно переміщатися під час роботи, не сковуючи та не обмежуючи рухи. Заряджається дуже швидко і зарядки вистачає приблизно на дві години роботи, що дуже зручно для роботи майстра-перукаря, коли потрібно прийняти багато людей.
💡 Корпус виготовлений із пластику. Родзинка такої моделі – це її безшумність.
💡 Швидкознімний ножовий блок виготовлений із нержавіючої сталі гарантує тривалий термін служби виробу. Ви з легкістю зможете очистити чи замінити ніж за потреби. Високоякісна сталь дозволяє виконувати точні роботи максимально близько до шкіри.
💡 У комплектації щіточка для чищення та спеціальна олія для ножів. Рекомендується періодично змащувати леза для якісної роботи машини. Після нанесення масла необхідно, щоб машинка попрацювала кілька секунд для рівномірного розподілу мастила по поверхні. Багатофункціональна портативна акумуляторна бритва VGR V-229 для обличчя та тіла з індивідуальною системою дії. VGR V-229 чудово справляється зі стрижками будь-якої складності, дозволяє змоделювати форму бороди та вусів. Широкий перелік насадок закриє потреби навіть найвибагливішого користувача і дозволить заощадити кошти, позбавляючи необхідності походу в барбершоп.
💡 Особливості:
- • Підійде для стрижки бороди, окантування, шліфування стрижки, також відмінна альтернатива для делікатних місць.
- • Т-подібне лезо з високоякісної нержавіючої сталі.
- • Акумуляторний тип.
- • Двигун із високою швидкістю обертання
- • Зелений індикатор заряджання
- • Бреє чітко та чисто.
- • Вимикач натискного типу для простоти експлуатації
- • Можливість заряджання від стандартної розетки, а також від USB роз’єму.
💡 Характеристики:
- • Матеріал головки інструменту: високоміцний сплав
- • Режим живлення: Акумулятор, що перезаряджається
- • Потужність: 10 Вт (висока потужність)
- • Кілька режимів регулювання межі
- • Час заряджання: 1,5 год
- • Напруга: 100-240 В ~ 50/60 Гц
- • Виробник: VGR
- • Нековзне покриття
- • Час використання: 120 хв
- • Модель: V-229
- • Розмір: 15 х 4,5 х 3,5 см
- • Метод очищення: миючий
- • Матеріал корпусу: АБС-пластик
- • Рівень водонепроникності: IPX 5
💡 Комплектація:
- • Щітка для чищення
- • USB кабель
- • Олія
- • Машинка для стрижки волосся VGR V-055
- • Знімні насадки 1,2,3 мм.
💡 Характеристики
- • ширина ножа -35мм
- • Функціональні особливості – індикатор заряджання
- • Тип встановлення довжини -Знімні насадки
- • Країна виробник -Китай
- • Вигляд-машинка для стрижки | набір для стрижки триммер для вусів та бороди
- • Вага-0.1кг
- • Габарити (ВхШхГ) – 15 х 4.5 х 3.5
- • Країна реєстрації бренду-Китай
- • Установки довжини стрижки-0.8, 1, 2, 3
- • Колір-Чорний
- • Особливості-Низький рівень шуму; Безпечна стрижка; Знімний ніж
- • Потужність-10 Вт
- • Час заряджання акумулятора-90 хв
- • Тип двигуна -Роторний
- • Час автономної роботи-120 хв
- • Тип управління-Повзункове
- • Додаткові характеристики-Робота від акумулятора до 120 хвилин (від одного заряду акумулятора)
- • Акумулятор живлення
- • Сфера використання -Побутова
- • Призначення-для стрижки голови | для бороди та вусів
- • Комплектація – Машинка для стрижки волосся VGR V-055; Знімні насадки 1,2,6 мм; Масло; USB кабель; Щіточка для чищення
- • Матеріал лез-Сталь


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 3 |
| Максимальна довжина підстригання | 3 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від перегрівання |
| Зона використання | Для окантовки; Для бороди та вусів; Для голови; Для інтимних зон; Для тіла |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Товар | Професійна машинка для стриження волосся голови, Електрична акумуляторна машинка для стриження UF-24 |
- Ціна: 419 ₴









