
Потужний пилосос без мішка, Вакуумний пилосос з фільтром нера для роботи по господарству LP-94
3 149 ₴
- Немає в наявності
- Код: 76488hb
+380 (93) 743-47-99
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
🔴ВІДЕО РОЗПАКОВКИ ТОВАРУ НИЖЧЕ!🔴
🔹 Ви отримаєте такий товар, як на відео!
👇Тисни "Детальніше!"👇

🔎 Потужний пилосос без мішка, Вакуумний пилосос з фільтром нера для роботи по господарству LP-94
|
🔹 Виробник |
Magio |
| Тип | Циклонний |
| Насадки | Щітка для підлоги та коврів, насадка для чищення меблевої оббивки |
| Номінальна потужність, Вт | 2200 |
| Особливості | Розбірна циклонна камера, всі деталі легко мити, низький рівень шуму, НЕРА фільтр |
| Вага, кг | 4,5 |
| Управління | Механічне |
| Обсяг контейнера для пилки, л | 3 |
|
🔹 Система фільтрації |
Мульти-ступінчаста |


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magio |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність всмоктування | 200 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 3 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Колір корпусу | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип пилозбірника | Контейнер, Циклонний фільтр |
| Товар | Потужні контейнерні пилососи Magio MG-895, Пилосос із фільтрацією, Пилосос без мішка контейнерного типу LP-94 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 149 ₴









